ul. Gen. J. Dąbrowskiego 20B, 35-036 Rzeszów 17 850 50 50 rejestracja@albadent.pl
 • Wznowienie funkcjonowania gabinetu Albadent od 25 maja 2020

  Wznowienie funkcjonowania gabinetu Albadent od 25 maja 2020

  Drodzy Pacjenci

  Od poniedziałku 25 maja wznowiliśmy prace gabinetu stomatologicznego Albadent w pełnym wymiarze czasu pracy! Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowymi procedurami, które zostały wprowadzone w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa oraz personelu gabinetu Albadent.

   

  Z uwagi na pandemię koronawirusa SARSA — CoV – 2 wprowadziliśmy wewnętrzne procedury sanitarno — higieniczne minimalizujące ryzyko zachorowania wszystkich Naszych Pacjentów. W tej wyjątkowej sytuacji informujemy o tymczasowej zmianie w regulaminie przyjmowania pacjentów.

   

  Procedura rejestracji Pacjentów na zabiegi stomatologiczne jest następująca:

   

  Na wizyty prosimy umówić się telefonicznie/mailowo/lub przez wiadomość na Facebook’u. Umówienie się na wizytę osobiście w recepcji nie jest możliwe. Przed każdą wizytą Rejestracja przeprowadzi z Państwem wstępny wywiad, zapyta o powód i cel wizyty, oraz potwierdzi adres mailowy, na który zostanie wysłany wywiad i zgoda, którą należy wydrukować i podpisać, a następnie zeskanować lub zrobić zdjęcie podpisanych dokumentów i przesłać na adres:

   

  rejestracja@albadent.pl lub numer telefonu +48 795 777 395

  Mamy nadzieję, że wprowadzone restrykcję zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort podczas przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych!

  Leave a reply →

Facebook