Bezpłatna konsultacja ortodontyczna

Marzysz o pięknych prostych zębach ? Myślisz o leczeniu ortodontycznym? Nie chcesz nosić metalowego aparatu na zębach? Teraz w gabinecie Albadent będziesz mógł dowiedzieć się, w jaki sposób można to wykonać. Umów się na bezpłatną konsultację ortodontyczną, podczas której dowiesz się w jaki sposób twoje zęby mogą stać się proste i jeszcze piękniejsze i to bez drutów! W dniach 16-18 listopada nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji i przy pomocy najnowocześniejszego skanera, dosłownie w ciągu kilku chwil zademonstrują Ci, jak będą wyglądać twoje zęby po przeprowadzonym leczeniu.

Obecnie zdrowe zęby to nie wszystko, pacjenci chcą również cieszyć się pięknym i równym uśmiechem. Nie każdy jednak decyduje się na założenie stałego aparatu metalowego naklejonego na zęby, ze względu na duży dyskomfort. Idealnym rozwiązaniem jest tu nowoczesna ortodoncja i aparat Invisalign.

Czym jest aparat ortodontyczny Invisalign?

Invisalign to praktycznie niewidoczne nakładki na zęby, które zapewniają dyskretne i komfortowe leczenie ortodontyczne. Koniec z metalowymi zamkami, kolorowymi ligaturami i drutami. Silikonowe nakładki na zęby są łatwe w pielęgnacji, a ich ogromną zaletą jest to, że można je zdjąć w każdej chwili. To bardzo duże ułatwienie, którego niestety nie zapewniają tradycyjne aparaty stałe.

Aparat Invisalign jest złożony z dwóch nakładek (jedna na górny łuk zębów, a druga na dolny). Każda z nich jest projektowana i wykonywana z myślą o indywidualnych potrzebach pacjenta. Dzięki temu, że można je swobodnie zdejmować przed jedzeniem czy ważnym spotkaniem, leczenie jest dyskretne i zupełnie bezbolesne. Również utrzymanie higieny jamy ustnej jest o wiele łatwiejsze niż przy tradycyjnym aparacie stałym.

W dniach 16-18 listopada będziesz mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji i dowiedzieć się jak wyleczyć wadę zgryzu i wyprostować zęby. Będziesz mógł również poznać opinie zadowolonych i wyleczonych przy pomocy nakładek Invisalign pacjentów.