Dostępność gabinetu Albadent podczas pandemii Koronawirus

Szanowni Państwo,

 

Od kilku tygodni wprowadzony jest na terytorium Polski stan zagrożenia epidemiologicznego i ogłoszona jest pandemia COVID-19. Choroba ta coraz szybciej rozprzestrzenia się nie tylko na świecie ale także na terenie Naszego kraju dlatego, w związku z zaleceniami wydanymi przez Rząd RP postanowiliśmy nie przyjmować Pacjentów do odwołania.

W celu zapewnienia Państwu spokoju i komfortu psychicznego ustaliliśmy dyżury telefoniczne, które aktualizowane są co tydzień.

 

Dyżury te dedykowane są osobom u których:

 

 

– pojawił się ból zęba,

– wystąpił stan ropny lub opuchlizna,

– doszło do złamania/ wyłamania części lub całej pracy protetycznej.

Informujemy również, że do przyjmowania Pacjentów z nagłymi wypadkami podwyższyliśmy procedury bezpieczeństwa: zakładamy dodatkowe środki ochrony indywidualnej, stosujemy szeroko pojęte procesy dezynfekcji, możemy też wymagać od Państwa wypełnienia dodatkowego wywiadu i ewentualnie zmierzyć temperaturę.

Dyżury pełnimy w następujących dniach i godzinach:

 

 

13.04 – PONIEDZIAŁEK: NIECZYNNE

14.04 – WTOREK: NIECZYNNE

15.04 – ŚRODA: 08:30 – 20:00

16.04 – CZWARTEK: 08:00 – 14:00

17.04 – PIĄTEK: 09:00 – 15:00

 

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z Naszej porady lub pilnie wymagacie wizyty prosimy o kontaktowanie się pod podanymi numerami telefonów:

– tel. kom. 795 777 395,

– tel. stacjonarny 17 850 50 50,

 

 

Wszystkie informacje będą przez nas aktualizowane na bieżąco na Naszej stronie internetowej (www.albadent.pl) a także na Naszym profilu na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/Albadent.Implanty).

Za powstałe utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i życzymy zdrowia oraz spokoju, Zespół Gabinetu Stomatologicznego Albadent