Po implanty zębowe do Polski

Turystyka dentystyczna w Polsce Z każdym rokiem wzrasta liczba zagranicznych gości, którzy przylatują do naszego kraju, nie tylko ze względów na jego walory turystyczne, ale w celach zdecydowanie bardziej praktycznych – aby wyleczyć swoje zęby czy skorzystać z zabiegu wszczepienia implantów stomatologicznych. Polska, jest obecnie drugim krajem w Europie (tuż po Węgrzech), najchętniej odwiedzanym przez tzw. dentoturystów, na co niewątpliwy wpływ ma wysoka jakość usług stomatologicznych w stosunku do ich ceny. Nasze gabinety stomatologiczne są świetnie wyposażone, a stomatolodzy bardzo dobrze wykwalifikowani. Z każdym rokiem przybywa także dentystów implantologów, którzy wciąż rozwijają swoje umiejętności, aby móc zaproponować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania. Obecnie kwalifikacje do wszczepiania implantów zębowych w Polsce posiada ok. 1000 stomatologów, jednak liczba ta z każdym rokiem rośnie. Już 3/4 polskich gabinetów dentystycznych umożliwia przeprowadzenie zabiegu wszczepienia implantów zębowych, także tych najnowocześniejszych jak implanty w jeden dzień czy implanty w jedną godzinę.

Turystyka dentystyczna dla obcokrajowców

Usługi dentystyczne dla obcokrajowców

Wysoki poziom polskich usług dentystycznych doceniają przede wszystkim Niemcy, Norwegowie, Duńczycy i Brytyjczycy, chociaż nie brakuje też sąsiadów ze wschodu (Ukraińcy), którzy nie mogą u siebie znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych stomatologów. Popularnością cieszą się przede wszystkim specjalistyczne usługi dentystyczne, poza implantami, także zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej, leczenie kanałowe czy usługi z zakresu stomatologii estetycznej – wybielanie zębów.

Wpływ na rozwój turystyki dentystycznej w Polsce ma również coraz większa ilość i częstotliwość połączeń lotniczych z innymi krajami Europy. Zwłaszcza latem, kiedy liczba lotów powiększa się dzięki uruchomieniu połączeń sezonowych – można znaleźć naprawdę tanie bilety lotnicze i korzystny termin podróży.

Turyści zagraniczni, którzy w poszukiwaniu dobrego gabinetu stomatologicznego, trafią do Rzeszowa, mogą bez obaw skorzystać z naszych usług. Oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej (leczenie próchnicy), ortodoncji (leczenie wad zgryzu), implantologii (implanty w jeden dzień, implanty w jedną godzinę), endodoncji (leczenie kanałowe), periodontologii i stomatologii dziecięcej (lakowanie, fluoryzacja). Dzięki bardzo dobrze wyposażonej pracowni laboratoryjnej, całą diagnostykę wykonujemy na miejscu, co pozwala na skrócenie czasu leczenia.

Jak dojechać do naszego gabinetu w Rzeszowie?

Jak dojechać do naszego gabinetu w Rzeszowie? Pacjenci zdecydowania na implanty w Rzeszowie, mogą wygodnie dostać się do naszego miasta korzystając z portu lotniczego Rzeszów Jasionka, zlokalizowanego zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa. Lotnisko obsługiwane jest przez linie lotnicze Ryanair, PLL LOT, Czech Airlines, Lufthansa oraz sezonowo przez Adria Airways. Gabinet Stomatologiczny ALBADENT znajduje się w centrum biznesowym Rzeszowa, dzięki czemu można dojechać do nas zarówno taksówką jak i komunikacją miejską. W pobliżu jest też bogata baza noclegowa – hotele i apartamenty, dzięki czemu nie ma problemów ze znalezieniem zakwaterowania na czas leczenia. Chcesz skorzystać z usług naszego gabinetu stomatologicznego – skontaktuj się z nami telefonicznie – pomożemy zorganizować Twój pobyt w Rzeszowie.