Lecz zęby na raty

Korzystaj z leczenia już dziś – finansami zajmiesz się później

Szanowni Pacjenci!

Miło nam poinformować, że nasz gabinet stomatologiczny Albadent, przystąpił do programu MediRaty, dzięki czemu wszystkie usługi naszej placówki mogą być wykonywane bez natychmiastowego odgórnego angażowania własnych środków.

MediRaty to system ratalny, służący do finansowania usług medycznych. Dzięki niemu Pacjent ma możliwość skorzystać z optymalnego planu leczenia – bez odkładania go w czasie – co da znacznie lepsze efekty. Wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu – przez telefon, a samo finansowanie może rozpocząć się nawet w tym samym dniu, w którym podpisano umowę.

Jak uzyskać pomoc z MediRaty?

Pacjent, który pragnie skorzystać z usług programu MediRaty powinien skontaktować się z Konsultantem pod numerem telefonu 22 266 83 70. Podczas rozmowy, zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych i informacji na temat zarobków. Na tej podstawie Konsultant ustali czy posiadamy zdolność kredytową i jaką maksymalną kwotę pożyczki na leczenie możemy uzyskać.

Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, na podany przez nas adres zostanie wysłana Umowa ratalna, którą należy podpisać w obecności kuriera – jest to sygnał do uruchomienia płatności. W zależności od potrzeb Pacjenta i jego zdolności kredytowej – może on pokryć całość zabiegu MediRatami lub część sfinansować z własnych środków. Finansowanie leczenia mogą uzyskać także osoby pracujące za granicą, o ile będą one miały poręczyciela, który mieszka na terytorium Rzeczypospolitej i posiada stałe źródło dochodu.

W przypadku placówek, które zostały partnerami systemu MediRaty – finansowanie leczenia odbywa się na podstawie planu leczenia, wysłanego przez klinikę.

W wielu przypadkach o powodzeniu leczenia decyduje czas w jakim je rozpoczęto. Dotyczy to także usług stomatologicznych – ważne jest zarówno szybkie podjęcie leczenia endodontycznego, jak i ortodontycznego czy implantologicznego. W takiej sytuacji MediRaty mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Pacjent otrzymuje kredyt adekwatny do potrzeb, do tego wpływa on na konto placówki – zgodnie ustalonym przez stomatologa planem leczenia. Spłata kredytu odbywa się w dogodnych ratach podzielonych na 6, 12, 18, 36 a nawet 60 miesięcy. Możliwe jest wcześniejsze spłacenie całego kredytu – bez dodatkowych kosztów.

Pacjent ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od jej podpisania.