Dla lekarzy – konsultacje trudnych przypadków

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Stomatolodzy!

Gabinet Dentystyczny ALBADENT proponuje Państwu konsultacje dla lekarzy i ich Pacjentów, które dotyczyć mogą zagadnień i trudnych przypadków z zakresu endodoncji, chirurgii, periodontologii, implantologii, leczenia paradontopatii, jak również ortodoncji bezekstrakcyjnej dzieci i dorosłych. Jesteśmy do dyspozycji w każdej chwili, dysponujemy aparaturą, sprzętem i doświadczeniem, które pomoże w leczeniu trudnych i skomplikowanych przypadków. Będzie nam miło podzielić się z Państwem naszą wiedzą.

Współpraca z naszym Gabinetem oparta jest na zasadzie głębokiego zaufania, wsparcia i dyskrecji. Lekarzy wspieramy swoim udziałem w procesie diagnostyki, planowania i przygotowania leczenia. Wspólnie także przeprowadzamy niektóre etapy leczenia. Na zlecenie wielu lekarzy z całego Podkarpacia wykonujemy także zabiegi, których sami nie wykonują, podczas gdy leczony pacjent pozostaje pod stałym nadzorem lekarza prowadzącego.

Przeprowadzamy także zabiegi z pogranicza endodoncji i innych specjalności jak np. wybielanie zębów martwych czy kliniczne wydłużanie korony klinicznej zęba. Współpraca z innymi gabinetami jest możliwa dzięki przestrzeganej przez nas zasadzie, że pacjent po zakończonym leczeniu wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego.

Jesteśmy do dyspozycji między innymi w przypadkach:

  • trudnego leczenia endodontycznego,
  • usunięcia złamanych narzędzi w kanałach korzeniowych,
  • konieczności zastosowania leczenia pod mikroskopem,
  • chirurgicznego leczenia powikłań po leczeniu endodontycznym,
  • podjęcia lub dokończenia trudnych ekstrakcji zębów, w tym wszystkich zębów zatrzymanych,
  • ortodoncji bez usuwania zębów u młodzieży i dorosłych,
  • współpracy w zakresie leczenia Pacjentów implantologicznych,

Oferta współpracy w zakresie implantologii dla gabinetów i lekarzy

Zapraszamy do współpracy wszystkie gabinety, które w swojej ofercie nie mają jeszcze usług implantologicznych.
Dajmy naszym Pacjentom wszystko, co oferuje nowoczesna stomatologia.

Zabiegi chirurgiczne i implantologiczne mogą być wykonywane w Gabinecie Dentystycznym ALBADENT, bądź w gabinetach lub gabinetach lekarzy współpracujących.

Zainteresowanych lekarzy stomatologów zapraszamy na indywidualne szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu implantologii i impantoprotetyki, od przypadków najprostszych po najbardziej skomplikowane.

 

Serdecznie zapraszamy! – Zespół ALBADENT