ul. Gen. J. Dąbrowskiego 20B, 35-036 Rzeszów 17 850 50 50 rejestracja@albadent.pl

Mikroskop stomatologiczny – Sprzęt, który pozwala widzieć więcej oraz widzieć to czego inni nie widzą..

1

Mikroskop stomatologiczny stał się obecnie podstawowym narzędziem pracy stomatologa stosowanym w endodoncji, mikrochirurgii, implantologii, stomatologii estetycznej oraz periodontologii. Zastosowanie mikroskopu, czyli dużych powiększeń od 6x do 25x w połączeniu z silnym, skupionym światłem pozwala na wykonywanie czynności, które bez jego wykorzystania nie byłyby możliwe.

Dotyczy to: odnalezienia ujść dodatkowych kanałów, odnalezienia ujść i udrożnienia kanałów uważanych bez powiększenia za niedrożne, a także prawidłowego opracowania tych, które mają nietypową budowę anatomiczną.

2

Przy pomocy mikroskopu zabiegowego istnieje możliwość usuwania z kanałów zębowych pod kontrola wzroku złamanych instrumentów , zamykania perforacji , resorbcji wewnętrznej i zewnętrznej, wykonywania zabiegów chirurgii endodontycznej oraz wielu innych precyzyjnych zabiegów wymagających dobrej widoczności i oświetlenia.

3

Daje możliwość znacznego skrócenia czasu zabiegu, co jest podstawowym warunkiem wykonania leczenia podczas jednej wizyty, o co coraz częściej zabiegają pacjenci.

IMG_8588

 

Mikroskopy KAPS i LEICA, w które wyposażone są nasze gabinety pozwalają nam wykonywać dla Państwa zabiegi, które dla innych są nieosiągalne.

Facebook