Estetyczne uzupełnienia protetyczne

Uzupełnienia protetyczne

Korony pełnoceramiczne wykonuje się na podbudowach z:

– tlenku glinu i naturalnej porcelany skaleniowej – najczęściej stosuje się je w przypadku uzupełnień przednich zębów. W doskonały sposób imitują naturalne zęby (są nierozpoznawalne dla niewprawnego oka), nie powodują uczuleń

– tlenku cerkonu – jest bardzo wytrzymały, ma kolor naturalnego zęba, nie powoduje uczuleń. Jest materiałem o najwyższych parametrach dla konstrukcji protetycznych.

Uzupełnienia protetyczne na bazie cerkonu i tlenku glinu wykonywane są w nowoczesnej zaawansowanej technice CAD-CAM (komputerowe skanowanie i frezowanie), dlatego dają gwarancje najwyższej dokładności i precyzji wykonania.

estetyczne uzupełnienia protetyczne
uzupełnienia protetyczne

Korony pełnoceramiczne

Martwi Cię wizja sztucznie wyglądającej metalowo-porcelanowej korony lub mostu? W naszym gabinecie, w którym na pierwszym miejscu stawiamy wysokie standardy usług, a co za tym idzie zadowolenie klienta, znajdziesz korzystne dla siebie rozwiązanie. Naszym Klientom proponujemy pełnoceramiczne korony i mosty, które w doskonały sposób imitują naturalne zęby. Korona pełnoceramiczna będzie ratunkiem dla każdej osoby która chce poprawić wygląd swojego uzębienia i przywrócić mu prawidłową funkcjonalność, a nie jest cierpiąca na choroby takie jak parodontoza. Korony zakłada się na zęby starte, uszczerbane, złamane, nadmiernie zniszczone, przebarwione, osłabione leczeniem endodontycznym (kanałowym) i na implanty zębów jako całkowita odbudowa brakującego zęba.

Uzupełnienia protetyczne stałe

Standardowe mosty i korony protetyczne wykonywane są na metalowych podbudowach. Jako że metal jest materiałem nieprzeziernym światło odbija się od takiego uzupełnienia w niekorzystny sposób, przez co most lub korona wygląda sztucznie. Doskonałym rozwiązaniem są zatem pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne, które zbudowane są z naturalnych materiałów i mają zwiększoną przeświecalność (im więcej światła w koronie lub moście, tym uzupełnienie wygląda naturalniej). Co ważne, dzięki zastosowaniu ceramiki, dziąsła pacjentów nie wykazują stanów zapalnych (materiał wykazuje wysoką biozgodność, nie uczula jak może się to dziać w przypadku metali na bazie stopów chromo-niklowych).

korony protetyczne