ul. Gen. J. Dąbrowskiego 20B, 35-036 Rzeszów 17 850 50 50 rejestracja@albadent.pl
 • Zawieszona tymczasowo działalność Albadent w związku z Koronawirus

  Zawieszona tymczasowo działalność Albadent w związku z Koronawirus

   

  Drodzy Pacjenci!

   

  W związku z obecną sytuacją i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo Wasze i Nasze postanowiliśmy tymczasowo zawiesić działalność Naszego Gabinetu. W chwili obecnej nie będziemy przyjmować do dnia 17 kwietnia 2020, z ewentualnym przedłużeniem tego terminu.

  Wizyty stomatologiczne które nie wymagają pilnego zgłoszenia się do Gabinetu zostaną przeniesione na inne terminy – w tej sprawie będą kontaktować się z Państwem Nasze panie rejestratorki.

  Pomimo zaistniałej sytuacji postanowiliśmy pełnić dyżury telefoniczne i mailowe dla Pacjentów którzy chcieliby otrzymać od Nas poradę, uzyskać informacje jak wygląda sprawa odnośnie wizyt w późniejszych terminach i dla Pacjentów którzy borykają się z problemem silnego bólu zęba, stanu zapalnego i innych nieprzyjemnych dolegliwości które wymagają pilnej kontroli.

  Na Naszej oficjalnej stronie na Facebooku (https://pl-pl.facebook.com/Albadent.Implanty) co tydzień zamieszczamy listę godzin dyżurów telefonicznych w danych dniach tygodnia. Informacje będą również na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej (www.albadent.pl).

  Poniżej numery telefonów i adres e-mailowy pod którymi możecie Państwo kontaktować się z Nami:

   

  tel. kom.+48 795 777 395

  17 850 50 50

  e-mail: rejestracja@albadent.pl

  Prosimy o zrozumienie Naszej decyzji i wspólne zadbanie o dobro Nas wszystkich pamiętając o zaleceniach jakie wydaje Ministerstwo Zdrowia i Sanepid (https://www.gov.pl/web/koronawirus/porady).

   

  #zostańmywdomu i razem przetrwajmy ten trudny dla Nas wszystkich czas!

  Życzymy zdrowia,

  Zespół Gabinetu Stomatologicznego Albadent

   

   

   

   

  Leave a reply →

Facebook