CENNIK

Cennik usług stomatologicznych

Na pewno Twoim marzeniem zawsze był piękny i zdrowy uśmiech. Umów się na konsultację! Dzięki temu pod opieką profesjonalistów i specjalistów poznasz różne możliwości leczenia stomatologicznego w Twoim przypadku, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i oczekiwania. Już dziś umów się na wizytę, dzwoniąc pod nr tel: 17 850 50 50 lub pisząc do nas maila na: rejestracja@albadent.pl. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą i dobiorą dogodny termin wizyty.

KONSULTACJA LEKARSKA
Implantologiczna 150 zł
Protetyczna
Chirurgiczna
Endodontyczna
Ogólnostomatologiczna
Ortodontyczna 180 zł

Albadent to zespół lekarzy, którzy świadczą usługi stomatologiczne już od 30 lat. Wiemy, że prawidłowa diagnostyka i planowanie leczenia to klucz do najlepszego leczenia. Możesz nam zaufać i umówić się na konsultację lekarską. Każde rozpoczęcie leczenia powinno być poprzedzone wnikliwą konsultacją, by poznać Twoje problemy i oczekiwania. Nasi eksperci (implantolog, protetyk, ortodonta, endodonta, stomatolog ogólny) ocenią stan Twoich zębów, przeprowadzą wywiad medyczny, zostaną przedyskutowane różne rozwiązania biorące pod uwagę szereg możliwości leczenia. Jeśli, w celu zwiększenia diagnostyki będzie potrzeba wykonania zdjęcia RTG, takie zdjęcie będzie można wykonać na wizycie.

DIAGNOSTYKA OBRAZOWANIA
Zdjęcie panoramiczne (pantomograficzne) od 150 zł
Zdjęcie cefalometryczne od 150 zł
Tomografia komputerowa szczęki i żuchwy od 350 zł
RTG zębowe pojedynczego zęba 80 zł

W przypadku bólu zęba nie zawsze lekarz stomatolog jest w stanie zobaczyć z zewnątrz, gdzie leży przyczyna bólu. Z pomocą przychodzi diagnostyka obrazowania, dzięki której widać wszystkie tkanki, a także próchnicę i stan zapalny, co pomaga stomatologowi w prawidłowej diagnostyce problemu, z jakim zgłosił się pacjent. Dzięki naszym najwyższej jakości aparatom rentgenowskim dawka promieniowania została zmniejszona do minimum, a jakość wykonanych zdjęć jest wysokiej rozdzielczości.

ZNIECZULENIE
Znieczulenie miejscowe 60 zł*
Sedacja podtlenkiem azotu od 190 zł
*bezpłatne przy chirurgii i implantologii

W obecnych czasach, pacjenci nie muszą się już martwić o ból związany z leczeniem i usuwaniem zębów. Dzięki wysokiej jakości środkom znieczulającym Twój komfort na fotelu stomatologicznym znacząco się podniósł. W razie potrzeby, gdy strach przerasta pacjenta, możliwe jest zastosowanie tzw. „gazu rozweselającego”.

NAGŁY BÓL ZĘBA
Wizyta bólowa 300 zł

W przypadku nagłego bólu zęba, pojawieniu się ropy, opuchlizny, bólu po usunięciu zęba, czy też odklejeniu się korony skorzystaj z wizyty bólowej, która obejmuje doraźnie uśmierzenie bólu, zdjęcie panoramiczne, diagnozę, receptę lub przyklejenie korony.

IMPLANTY
Implant tytanowy + śruba gojąca od 3100 zł
Łącznik do korony + korona od 3750 zł
Punkt mostu na implantach od 1500 zł
Proteza akrylowa na implantach od 8200 zł
Augmentacja wyrostka od 1800 zł
Zabiegi na zatokach szczękowych od 1850 zł

W zależności od tego, czy chcesz uzupełnić jeden, czy więcej ubytków zębowych, ceny za implant zęba będą się znacząco różnić. Należy wziąć pod uwagę kilka czynników: czy będzie to pojedynczy ząb, most kilku zębów obok siebie, bądź jeśli brakuje Ci wszystkich zębów – most albo proteza na implantach. W wielu przypadkach konieczne może być zastosowanie różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne przedimplantacyjne, jak podniesienie dna zatoki szczękowej, augmentacja kości szczęki lub żuchwy, czy usunięcie resztek zębów. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą opcję leczenia.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Usunięcie zęba od 350 zł
Podcięcie wędzidełka od 250 zł
Zabiegi odbudowy kości od 1800 zł

Tego rodzaju zabiegi są jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinecie Albadent. Duże doświadczenie i wiedza naszych specjalistów pozwala na szybkie i bezbolesne ekstrakcje zębów, również tych  zatrzymanych i skomplikowanych. Wieloletnie nasze doświadczenie implantologiczne pozwala na wykonanie skomplikowanych zabiegów odbudowy kości, by można było przeprowadzić przewidywalne zabiegi implantologiczne.

PROTETYKA
Proteza (jeden łuk) od 2000 zł
Korona porcelanowa od 1600 zł
Korona pełnoceramiczna od 2000 zł
Licówka porcelanowa od 2000 zł

Protetyka stomatologiczna oferuje różne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Protezy są idealne dla tych, którzy stracili wszystkie zęby (zalecamy również przyjrzeniu się protetyce na implantach). Jeśli natomiast przychodzisz z problemem wyglądu i estetyki własnych zębów, dobrym rozwiązaniem będą korony pełnoceramiczne lub porcelanowe albo licówki. Każdy przypadek jest inny, zalecamy umówienie konsultacji.

ORTODONCJA
Aparat stały metalowy (jeden łuk) od 2100 zł
Kontrole okresowe aparatu stałego od 180 zł
Nakładki prostujące Invisalign (dwa łuki, w tym kontrole) od 9000 zł

Jeśli Twoje zęby są krzywe bądź wydaje Ci się, że masz nierówny zgryz, ortodoncja może Ci w tym pomóc. Na rynku dostępne są aparaty stałe, jak i nakładkowe. Aparat stały jest tradycyjną metodą prostowania zębów, natomiast nakładki sprawdzą się u tych pacjentów, którzy cenią sobie wygodę, dyskrecję i utrzymanie higieny podczas noszenia aparatu.

PROFILATYKA
Kompleksowa higienizacja 300 zł

Aby zapobiegać chorobom zębów i przyzębia, bardzo ważna jest profilaktyka. Co możemy zrobić, oprócz regularnego mycia zębów? Pojawiać się na profesjonalną higienizację w gabinecie stomatologicznym. Jest to zabieg, w skład którego wchodzi skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja. Dzięki regularnej higienizacji zębów, ryzyko rozwijania się próchnicy czy paradontozy znacznie maleje.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Wypełnienie zęba od 300 zł
Leczenie kanałowe od 1150 zł

Próchnica jest chorobą dotykająca wszystkich. Mniejsze i bardziej powierzchowne ubytki wystarczy oczyścić i wypełnić kompozytem. Jeśli jednak próchnica zaatakuje koronę zęba i zainfekuje jej kanały, konieczne będzie wykonanie leczenia kanałowego. W zależności od tego, który to jest ząb, będzie on wymagał jednego – do kilku kanałów do przeleczenia.

WYBIELANIE
Wybielanie nakładkowe 1300 zł
Wybielanie gabinetowe 1700 zł

Któż nie chciałby mieć pięknych białych zębów? Wybielanie może być dla Ciebie! Chcąc uzyskać bielszy uśmiech, zdecyduj się na bezpieczne i sprawdzone sposoby w gabinetach stomatologicznych. Uważaj na różnego rodzaju pasty, paski i środki wybielające w drogeriach, mogą być niebezpieczne dla Twojego szkliwa. Nasz gabinet oferuje bezpieczne wybielanie nakładkowe, które pacjent wykonuje sam w domu, lub wybielanie w gabinecie za pomocą mocniejszego preparatu wybielającego.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA
Wypełnienie w zębie mlecznym od 180 zł
Usunięcie zęba mlecznego 250 zł
Wizyta adaptacyjna 200 zł
Lakowanie od 130 zł

Pierwsza wizyta malucha w gabinecie stomatologicznym powinna odbyć się, zanim pojawi się próchnica na zębach mlecznych u dziecka. Na takiej wizycie adaptacyjnej dziecko zapozna się z różnymi narzędziami stomatologicznymi, dmuchawkami, światłami i dźwiękami, dzięki czemu młody pacjent nie będzie się bał gdy zrobi się już dziurka w ząbku i trzeba będzie go wyleczyć. Aby zadziałać profilaktycznie, lekarz stomatolog zalakuje zęby mleczne, by uszczelnić miejsca, w których może się pojawić próchnica.

Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w rejestracji gabinetu Albadent, koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej klinice.

Umów się na wizytę