ul. Gen. J. Dąbrowskiego 20B, 35-036 Rzeszów 17 850 50 50 rejestracja@albadent.pl

ALBADENT przyjazny podróżującym

Jeżeli zależy Ci na możliwie jak najszybszym terminie wizyty, wykonaniu zabiegów w maksymalnie krótkim czasie, fachowej pomocy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i jakości usług o najwyższym standardzie, nasz gabinet jest właśnie dla Ciebie!

W Gabinecie Stomatologicznym ALBADENT w Rzeszowie proponujemy pacjentom którzy na krótko odwiedzają Polskę wiele udogodnień. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną opiekę w czasie wizyty w Rzeszowie – możemy zapewnić transport z lotniska bądź dworca, a za sprawą dogodnej lokalizacji gabinetu w bliskim sąsiedztwie hoteli, również noclegi zgodnez Państwa oczekiwaniami – od apartamentów, mieszkań poprzez hotele 5 gwiazdkowe. Turystyka stomatologiczna to także duża oszczędność pieniędzy. Zabiegi dentystyczne w Polsce są wykonywane na bardzo wysokim poziomie a cena jest niższa niż za granicą. Prócz fachowej obsługi stomatologicznej możecie Państwo liczyć na moc atrakcji turystycznych, które będą doskonałym dopełnieniem przyjazdu do naszego gabinetu. Ofertę kierujemy zwłaszcza do podróżnych, którzy mogą skorzystać z tanich lotów do Rzeszowa liniami Ryan Air. Lotnisko Rzeszów Jasionka oferuje tanie loty z i do takich miast jak: Dublin, East Midlands, Londyn, Manchester, Oslo Rygge. Natomiast linie Lufthansa proponują tanie loty z i do Frankfurtu a linie Eurolot z Paryża do Rzeszowa.

Rozumiejąc jak cenny jest dla Państwa czas, maksymalnie skróciliśmy nie tylko czas oczekiwania na wizytę ale i leczenia stomatologicznego. Zabiegi np. leczenie kanałowe i zachowawcze oraz zabiegi implantologiczne (pełną diagnostykę, wykonanie zbiegu chirurgicznego i uzupełnienia zębów) wykonujemy w czasie jednej zaplanowanej wizyty.

Na to możesz u nas liczyć:

  • Szybkie terminy wizyt, nawet już w dniu przyjazdu
  • Kompleksowe leczenie stomatologiczne – usuwanie zębów, resekcje, implantologia i protetyka implantologiczna, leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, leczenie zachowawcze na najwyższym kosmetycznym poziomie, protetyka – odbudowy kompozytowe i ceramiczne
    A WSZYSTKO TO W JEDNYM MIEJSCU!
  • Nasz gabinet posiada pracownię rtg- pantomograf, cefalograf, rtg punktowe w systemie cyfrowym (minimalna dawka promieniowania)

Przy umawianiu wizyty prosimy o podanie terminu przyjazdu do Rzeszowa i długości pobytu w celu zaplanowania Państwa leczenia.

PRACUJEMY NA PAŃSTWA ZAUFANIE

Facebook