Implanty w Stomatologii w Rzeszowie

Implanty Rzeszów

W dzisiejszych czasach, gdy coraz większą uwagę przykłada się do wyglądu, uśmiech staje się naszą wizytówką. Lecz co robić, gdy natura i geny nie obdarzyły nas pięknym i lśniącym uśmiechem? Stomatolodzy odpowiadają – rozwiązaniem są implanty zębowe. Stomatologia estetyczna oferuje wiele możliwości a implant zęba jest jedną z najdoskonalszych form jego odbudowy. Czym są implanty? Jest to tytanowa śruba, która zostaje umieszczona bezpośrednio w kości. To na niej osadzana jest później porcelanowa korona zęba, do złudzenia przypominająca prawdziwy ząb. Czy wiesz że cena na implanty w Rzeszowie każdego roku jest co raz bardziej przystępna?  Duża konkurencja firm produkujących implanty powoduje, że ich cena staje się co raz bardziej przystępna. Dzięki implantom możliwe jest także wstawianie protez oraz mostów na implantach.

Czym są implanty zębowe?

Implanty Rzeszów są coraz bardziej popularne. Decyduje się na nie wiele osób zarówno mieszkańców samego Rzeszowa jak i osób z Polski i z zagranicy. Cena implantów jest jeszcze wysoka ze względu na stosowanie materiałów o najwyższej jakości. Za całość implanta zębowego wraz z łącznikiem i koroną zęba trzeba zapłacić około 4-6 tysięcy złotych. Na ten koszt składa się implant, łącznik, porcelanowa korona zęba oraz usługi dodatkowe takie jak zdjęcia RTG, wyciski, wizyty kontrolne itp. Szczegółowy kosztorys oraz plan leczenia zaproponujemy Ci po konsultacji stomatologicznej z implantologiem. Lekarz implantolog to specjalista w dziedzinie implantów. Warto więc znaleźć naprawdę znającego się na rzeczy implantologa i udać się na zabieg do jego kliniki. Dobry implantolog w swoim zespole posiada także innych, równie doświadczonych w swoich dziedzinach lekarzy. Zaczynając od profesjonalnie wyszkolonej higienistki stomatologicznej, kończąc na obeznanym w temacie i ciągle doszkalającym się protetyku. Dlatego mimo cen oraz długiego procesu leczenia, które może potrwać nawet kilka miesięcy, implanty zębowe stają coraz popularniejsze.

Odtwarzanie braków w uzębieniu jest rzeczą niezwykle ważną. Ubytki zębów mogą powodować przesuwanie się innych zębów, a w związku z tym konieczność leczenia ortodontycznego. Oprócz tego należy oczywiście wymienić obniżoną estetykę uśmiechu oraz poczucie pewnego wstydu i unikanie uśmiechania się. Dlatego, implanty zębowe, mimo wysokiej ceny i długiego czasu leczenia, są rozwiązaniem nad którym warto się zastanowić.

Albadent Implanty Rzeszów

IMPLANTY W 1 DZIEŃ – IMPLANTY W 1 GODZINĘ

Alternatywą dla osób, które nie chcą czekać na idealny uśmiech przez kilka miesięcy są implanty jednego dnia. Przy tej metodzie uzupełniania ubytków leczenie ogranicza się do zaledwie jednego dnia. Wiele klinik i gabinetów stomatologicznych deklaruje możliwość przywrócenia pięknego uśmiechu, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody jaką są implanty w jeden dzień. Charakteryzowane tu implanty w 24 godziny to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby cieszyć się pięknym uśmiechem bez konieczności czekania. Metoda ta polega na osadzeniu implantów w kości i natychmiastowym przymocowaniu do nich korony zęba. Wszystkie te działania są wykonywane tuż po sobie. Tak więc, zabiegi reklamowane jako implanty w 24 godziny pozwalają pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem w zaledwie jeden dzień.

Piękne implanty jednego dnia? Tak, to możliwe! Umów się na konsultacje stomatologiczne online!